O nás

Salón Oáza nájdete v Poprade na Námestí sv.Egídia v budove INTES.

Ponúkam vám :

V salóne Oáza nájdete : individuálny prístup, certifikovanú prírodnú kozmetiku, profesionálne odborné znalosti, špeciálnu starostlivosť a poradenstvo šité na mieru, vysoký štandard a kvalitu poskytovaných služieb. Pracujem na objednávky, čím poskytujem klientom komfort, flexibilitu a potrebný čas, ktorý si vybraná procedúra vyžaduje.

Ako kozmetička pracujem výhradne s certifikovanou prírodnou kozmetikou Annemarie Borlind, ktorá má na trhu viac ako 60-ročnú tradíciu. Táto kozmetika je mimoriadne šetrná k pokožke, je vhodná pre ženy a mužov každého veku. Ocenia ju najmä tí, ktorí preferujú prírodné produkty.

Na masáže používam len rastlinné oleje a esenciálne oleje.

Kozmetické produkty, s ktorými Salón Oáza pracuje, zodpovedajú najvyšším kritériám a štandardom kvality. Sú označené ako certifikovaná prírodná kozmetika. Prípravky neobsahujú syntetické konzervačné, farbiace a vonné látky. Sú bez ropných derivátov, parafínov, silikónov, fosfátov a iných v prírodnej kozmetike nežiaducich látok. Táto kozmetika nie je testovaná na zvieratách a má označenie ako vegánska kozmetika. Vyrába sa z rastlín z ekologického pestovania alebo voľného zberu a výroba je fair trade.

Anti-aging pleťové ošetrenia

Salón Oáza sa špecializuje na anti-aging pleťové ošetrenia: ošetrenie zrelej pleti, regeneračné a vitalizujúce pleťové ošetrenie. Ďalej tú nájdete aj hydratačné ošetrenie pleti, ošetrenie očného okolia, čistenie pleti, rôzne relaxačné masáže, manuálnu lymfodrenáž a výživové poradenstvo.

KTO SOM:

Volám sa Zuzana Kušniráková, mám 53 rokov a som certifikovanou kozmetičkou, masérkou a výživovou poradkyňou.

V odbore pleťové ošetrenia certifikovanou prírodnou kozmetikou Annemarie Borlind pracujem už 10 rokov, sama ju už 10 rokov používam. V odbore masáží pracujem už viac ako 13 rokov a výživové poradenstvo robím 5 rokov. Predtým som pracovala 25 rokov v zdravotníctve.

Sústavne sa vzdelávam, zbieram informácie z oblasti krásy, kozmetiky, výživy, zdravia a wellness. Svoje skúsenosti využívam v praxi. Som sprievodkyňa vašou premenou.

V ČO VERÍM:

Verím, že vhodná životospráva, správny výber kozmetiky a starostlivosť o seba je kľúčom ku zdraviu, ktorého výsledným produktom je aj prirodzená krása bez použitia invazívnych zákrokov. Verím, že existuje cesta von zo začarovaného kruhu každodennej rutiny. Verím, že sa dá žiť v súlade so svojou dušou, telom, prírodou a rešpektom voči inému životu.

Vykročte do sveta zdravia a krásy!