Anti-aging omladzujúce ošetrenie pleti – prémiové pleťové ošetrenie pre zrelú pleť. Anti-aging omladzujúce pleťové ošetrenie je exkluzívne vďaka výnimočným prírodným ingredienciám najvyššej kvality. Anti-aging omladzujúce pleťové ošetrenie má liftingový účinok, pleť po ošetrení bude okamžite spevnená, zregenerovaná a prejasnená, mimické vrásky sa zjemnia. Ak máte pleť, ktorá potrebuje oživiť, spevniť a vyhladiť, prejasniť a zbaviť od pigmentových škvŕn, je táto procedúra práve pre vás. Účinné prírodné látky línie NATUROYALE System Bioliftig v certifikovanej prírodnej kozmetike ANNEMARIE BÖRLIND ako je hľuzovka biela, botanická kyselina hyalurónová, vitamíny, antioxidanty a enzýmy, aktivujú prirodzenú regeneráciu a omladenie pleti. Viditeľný bioliftingový efekt si predĺžite používaním línie NATUROYALE System Biolifting z ANNEMARIE BÖRLIND v každodennej starostlivosti. V cene je zahrnutá starostlivosť o obočie a riasy. Čas ošetrenia približne 90 minút, cena 60€.

Hydratačné ošetrenie pleti – pre nedostatočne hydratovanú pleť, na ktorej sa začínajú prejavovať prvé vrásky v dôsledku dehydratácie. Hydratačné pleťové ošetrenie je vhodné pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť veku 30 +/-. Hydratačné ošetrenie pleti vám zaručí vyhladenú a rozžiarenú pleť. Výsledkom intenzívneho hydratačného ošetrenia je skvelo a na dlhú dobu hydratovaná pleť, ktorej sa zjemnili prípadné začínajúce vrásky. Účinné ingrediencie, ktoré zabezpečujú hydratačný účinok sú botanická kyselina hyalurónová, aloe vera a kmeňové bunky z papyrusu. Hydratačný liftingový účinok si predĺžite používaním línie AQUANATURE System Hydroactive z certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND  v každodennej starostlivosti. V cene je zahrnutá starostlivosť o obočie a riasy. Čas ošetrenia približne 75 minút, cena 50€.

Regeneračné výživné ošetrenie pleti – vhodné pre normálnu pleť veku 30 +/-, ktorá už prejavuje známky menšej elasticity a jemné vrásky. Po absolvovaní tohto pleťového ošetrenia sa môžete tešiť na žiarivú, spevnenú a vyhladenú pleť. Pleťová línia LL REGENERATION je výnimočná tým, že obsahuje patentovaný bioaktívny komplex LL Biokomplex® , ktorý pleť regeneruje, spomaľuje starnutie a dodáva jej pružnosť a vitalitu. Dermatologické štúdie dokázali, že táto hodnotná kombinácia aktívnych rastlinných látok urýchľuje proces obnovy kožných buniek. Výživný efekt a regeneráciu pleti si predĺžite používaním línie LL REGENERATION System Vitality z certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND   v každodennej starostlivosti. Výsledkom systematickej starostlivosti s kozmetickými produktami línie LL Regeneration je hydratovaná, chránená, spevnená, svieža, mladšie pôsobiaca pleť s eliminovanými červenými žilkami a zredukovanými vráskami. V cene je zahrnutá starostlivosť o obočie a riasy. Čas ošetrenia približne 75 minút, cena 50€.

Vitalizujúce ošetrenie pleti – anti-aging pleťové ošetrenie pre bledú pleť, ktorá stráca svoju vitalitu, kontúry a pevnú štruktúru. Vitalizujúce anti-aging ošetrenie pleti je vhodné pre suchú a normálnu pleť 40 +/- .Výsledným efektom vitalizujúceho pleťového ošetrenia je sviežosť a jemnosť už na prvý pohľad. Vaša pleť bude účinne hydratovaná a zásobená živinami, posilnená voči starnutiu, vrásky zjemnené. Vďaka inovatívnemu a vyváženému komplexu aktívnych látok SYSTEM ABSOLUTE anti-aging pracujú jednotlivé pleťové produkty aj hlboko pod povrchom pleti a chránia zrelú pokožku pred stratou vlhkosti, redukujú tvorbu vrások a komplexne zabraňujú pleti starnúť. Obsahujú vzácne rastlinné oleje a ingrediencie, ktoré podporujú aktívny rast kolagénových a elastínových vlákien v koži. Výsledkom je krásna, žiarivá, vyhladená a mladistvejšie pôsobiaca pleť bez vrások. Svieži účinok pleti si predĺžite používaním línie SYSTEM ABSOLUTE System Anti Aging z certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND v každodennej starostlivosti. V cene je zahrnutá starostlivosť o obočie a riasy. Čas ošetrenie približne 75 minút, cena 50€.

Čistiace pleťové ošetreniepre problematickú mastnú pleť, ktorú trápia vyrážky, otvorené póry a uhry. Táto prírodná systematická pleťová starostlivosť obsahuje vyváženú kombináciu účinných rastlinných ingrediencií s upokojujúcimi, dezinfekčnými a antibakteriálnymi účinkami na pleť. Účinne zbavuje pokožku nečistôt a pomáha ju chrániť pred ich opätovným vznikom. Reguluje a normalizuje problematický stav pokožky a jej prejavy v podobe vyrážok či nadmernej produkcie mazu. Vzájomne prispôsobené produkty tejto pleťovej starostlivosti čistia, sťahujú póry a zabraňujú tvorbe nových zápalov a nečistôt. Pravidelným používaním kozmetických produktov línie PURIFYING CARE System Cleansing od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND vyzerá pleť na pohľad čistejšie, jasnejšie, sviežejšie a na dotyk je citeľne hebkejšia. Čistí pleť od prebytočného mazu, prípadných uhrov a čiernych bodiek. Použité produkty obsahujú upokojujúce a antibakteriálne prísady. Čistý efekt pleti si predĺžite používaním PURIFYING CARE z ANNEMARIE BÖRLIND v každodennej starostlivosti. Čas ošetrenia približne 60 minút, cena 40€.

Lymfatická masáž tváre –využíva aj pri stavoch po úrazoch, po cievnych príhodách či obrnách tvárových nervov, aj po manuálna kozmetická lymfodrenážna masáž tváre je účinná na  omladenie pokožky. Pomáha odstrániť opuchy, vrásky, jazvy, aj bolesti hlavy a napätie zo stresu. Lymfatická masáž tváre podporuje cirkuláciu lymfy, preto sa efektívne estetických zákrokoch na tvári. Pre výsledný efekt je žiaduce masáž niekoľkokrát  opakovať. Masáž sa robí nasucho. Čas masáže 30 minút, cena 20€. 

 

Kozmetická masáž tváre – výborná ako relaxačná masáž, keď si potrebujete na chvíľku oddýchnuť. Uvoľňuje napätie z mimických svalov tváre, zlepšuje prekrvenie v pokožke. Ideálne je skombinovať ju aj s masážou dekoltu a šije. Čas masáže 30 minút, cena 20€.

Anti- aging masáž tváre, dekoltu a šije – efektná omladzujúca masáž, ktorá rozpúšťa a uvoľňuje bolestivé miesta na uvedených partiách. Spazmy sa postupne uvoľňujú, nastáva niekedy aj silné prekrvenie pokožky, ktoré je však žiaduce pre omladzujúci efekt. Čas masáže 45 minút, cena 30€.