Masáže Poprad : klasická masáž alebo relaxačná masáž. Ak hľadáte masáže v Poprade, navštívte salón Oáza v Poprade. Masáž je terapia, ktorou sa môžu pôsobením tlaku na svaly a tkanivá liečiť zranenia, zmierňovať bolesti a stres, zlepšovať krvný obeh a napätie. Klasická masáž alebo relaxačná masáž je najstaršou formou terapie. V každej kultúre existuje určitá forma terapeutickej masáže. Klasická masáž alebo relaxačná masáž  vyvoláva v tele reakciu, ktorá:

–  podporuje regeneráciu,

–  zlepšuje a upravuje funkciu tkaniva alebo orgánu,

–  zvyšuje odolnosť tela voči infekciám, negatívnym vplyvom prostredia,

–  znižuje  fyzickú a psychickú únavu,

Masáže Popradklasická masáž – predstavuje  systematické pohyby ako je hnetenie, vytieranie, tepanie, chvenie a podobne, s cieľom uvoľniť svalové napätie a bloky, ktoré vznikli v dôsledku preťažovania organizmu alebo rôznych úrazov. Masáže Popradrelaxačná masáž Poprad – má za cieľ navodiť celkový relax a uvoľnenie spazmov vzniknutých najmä stresom. Relaxačná masáž sa preto zaobíde bez silných pohybov a tepania. Klasická i relaxačná masáž dokáže zmierniť bolesti okamžite, no na úplné odstránenie bolestí je potrebných niekoľko masáži, čo závisí od stavu a rozsahu svalovo – šľachových porúch a dĺžky trvania tohto stavu bez jeho riešenia. Čím je problém starší, tým je potrebných viac masáži na jeho odstránenie. Výsledným efektom klasickej masáže i relaxačnej masáže je uvoľnené a zregenerované telo.

Masáže Poprad : bankovanie je veľmi účinná masážna procedúra s bankami, najčastejšie na chrbte a na stehnách. Banky používané na bankovanie sú sklenené alebo plastové poháriky, ktoré vysatím vzduchu z nich podtlakom vtiahnu dnu tkanivo. Banky ostávajú priložené buď nejaký čas, alebo sa s nimi posúva tkanivo. Tým dochádza k uvoľneniu stuhnutých svalov, zmiernenie bolesti a odstránenie svalových blokád. Bankovanie je hĺbková masáž, uvoľňuje napätie hlbšie vo svale a zlepšuje prekrvenie masírovanej časti.

Masáže Poprad : Manuálna lymfatická masáž v Poprade – je špeciálna masáž, na ktorú sa nepoužívajú oleje. Ide o jemné, no účinné ťahy a hmaty, ktoré sú úplne iné ako používa klasická masáž. Manuálna lymfatická masáž nazývaná aj lymfodrenáž – sa zameriava na podkožné tkanivá, v ktorých prúdi lymfa. Manuálna lymfatická masáž efektívne zlepšuje tok lymfy, zmenšuje prípadné opuchy a telo je ako znovuzrodené.

Masáže Poprad : uvoľňujúca masáž hlavy – výborná masáž šije, hlavy a tváre na dokonalé uvoľnenie. Uvoľňujúca masáž hlavy pomáha znížiť tlak v hlave, uvoľňuje napätie a stres, ktoré na nás každodenne útočia. V pokožke hlavy je veľa nervových zakončení, ktoré sa masážou stimulujú, pokožka sa prekrvuje, čím sa zlepšuje zásobovanie vlasových folikulov živinami potrebnými pre rast zdravých vlasov. Antistresová uvoľňujúca masáž hlavy – táto masáž je výborná pri bolestiach hlavy a migrénach, bolestiach očí, pôsobí proti napätiu v ramenách, krku a šije. Zlepšuje kvalitu vlasov, navodzuje pocit duševnej pohody a celkovo fyzicky a psychicky harmonizuje organizmus.  

Masáže Poprad : masáž chodidiel – reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Reflexná masáž chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok na chodidlách, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela. Chodidlo tak  predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. Tlačením a trením bodov na chodidle pri masáži chodidiel je možné nájsť problémové miesta na ľudskom tele, pretože reflexné body na šľapaji chodidla pri stlačení reagujú bolestivo a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány. Tlakom na danú plochu alebo bod pri masáži chodidiel sa prenáša signál na príslušný orgán. Účinok sa dostavuje okamžite, čo má veľký význam pri bolestiach alebo akútnych problémoch.

Masáže Poprad : masáž lávovými kameňmi –  je masáž horúcimi kameňmi, ktoré sa vám kĺžu po tele a odovzdávajú teplo. Výborná relaxačná masáž pre zimomrivé typy, ktoré sa vyhrejú a zároveň krásne zrelaxujú. Masáž lávovými kameňmi úžasne prehrieva horúcimi kameňmi do hĺbky celé telo.  Sila lávových kameňov vznikala už v lone sopky, odkiaľ bola horúca láva vyvrhnutá na zemský povrch a tam následne ochladená, čím sa v kameňoch uzavreli liečivé energetické vibrácie na dlhé veky. Tieto vibrácie spolu s veľkou schopnosťou absorpcie a odovzdávania tepla dokážu rozprúdiť v tele energiu. Masáž lávovými kameňmi má vynikajúce liečebné účinky. Pozitívne vplýva na zlepšenie cirkulácie krvi, čím dochádza k lepšiemu okysličeniu tkanív, zrýchleniu metabolizmu buniek v tkanivách a detoxikácii tela.