Výživové poradenstvo Poprad

Poradenstvo Poprad : Zdravie, krása, vitalita, štíhle telo…kto by to všetko nechcel mať?

Ak viete ako na to, je to super, no Vy však túto stránku nepotrebujete. Táto stránka je práve pre Vás, ktorí hľadajú pomoc. Je pre Vás, ktorí stojíte na križovatke svojho života, s novou chorobou, s ďalšími kilami navyše, prípadne s neschopnosťou pribrať, s odchádzajúcou krásou či zvädnutou nepeknou pleťou, bez životnej sily. Pre Vás ľudkovia, ktorí strácate životnú aj zdravotnú rovnováhu. Pre vás ženy, ktoré ste neustále presviedčané, že od 40-ky je normálne priberať. Ponúkam vám nádej, že sa to dá zmeniť. 

Ponúkam Vám poradenstvo: výživové poradenstvo, poradenstvo k lymfatickej masáži, anti-aging poradenstvo a homocysteínové poradenstvo. Podávam Vám pomocnú ruku a ponúkam Vám vzťah. Viem Vám efektívne poradiť a bude ma zaujímať, aké budú Vaše (naše) výsledky snaženia. Nevzdávajte sa, nikdy nie je neskoro začať.

Výživové poradenstvo Poprad – certifikovaný 6-mesačný kurz výživového poradenstva som absolvovala v Ostrave. Mám komplexné vedomosti a všetkých typoch ľudského stravovania. Preto Vám viem poradiť aj keď ste mäsožravec alebo vegetarián či vegán, športovec aj nešportovec. Viem benefity a riziká, tipy a triky rôznych typov výživy. Každý človek je jedinečný a má právo na výber. Rešpektujem to. Preferujem nízkosacharidovú výživu s pozitívnym dopadom na celkový zdravotný stav, udržanie si hmotnosti a objem tuku. Viem Vám zmerať aj ketóny z kvapky krvi, ak sa rozhodnete ísť netradičnou cestou .

 

Výživové poradenstvo u mňa prebieha v niekoľkých krokoch:

  1. krok– Telesná analýza bioimpedančným prístrojom Tanita. Tanita Vám zmeria tieto hodnoty: celkovú hmotnkosť, hmotnosť svalovej hmoty,, hmotnosť kostí,, percento telesného tuku, viscerálny tuk, BMI – body mass index, množstvo telesnej vody, metabolický vek, bazálnu metabolickú spotrebu.
  2. krok– Zhodnotenie a vysvetlenie nameraných parametrov.
  3. krok– Rozhovor: ujasnenie si cieľov a výsledkov, ktoré si prajete.
  4. krok– Zhodnotenie doterajších životných a stravovacích návykov.
  5. krok– Návrh zmeny a úpravy životného štýlu a stravy. Jedálničky nerobím, ukážem Vám cestu ako dosiahnuť cieľ.

 

Výživové poradenstvo   
60 min.  40,00
20 min. kontrola, meranie  15,00

 

Anti-aging poradenstvo v Poprade, nájdete v Salóne Oáza v Poprade. Anti-aging znamená zdravie a vitalita napriek pribúdajúcemu veku☺  Za posledných 100 rokov sa takmer zdvojnásobila dĺžka nášho života, a my sa pritom cítime  mladšie ako generácie našich predkov. Anti-aging poradenstvo v Poprade – je teda prirodzené, že chceme aj vyzerať v súlade s našimi pocitmi a hľadáme možnosti a riešenia. V salóne Oáza nájdete : individuálny prístup, profesionálne odborné znalosti, starostlivosť a poradenstvo šité na mieru, vysoký štandard a kvalitu poskytovaných služieb. Ak sa chcete dozvedieť, ako podporiť procesy života a mladosti vo svojom tele, ak chcete vedieť, ako sa dožiť krásneho veku vo fyzickej i mentálnej kondícii, obráťte sa na anti-aging poradenstvo v Poprade.

Anti-aging poradenstvo v Poprade – orientačný čas približne 60 minút, cena 40€.

Homocysteínové poradenstvo Poprad. Ak hľadáte homocysteínové poradenstvo v Poprade, navštívte Salón Oáza v Poprade. Homocysteín je dôležitý ukazovateľ zdravotného stavu. Dôležité je udržať jeho hladinu na čo najnižšej úrovni. Kvôli nedostatku vitamínov v potrave býva jeho hladina v tele príliš vysoká. Viete, aká je bezpečná hladina homocysteínu ? Chcete si udržať optimálnu hladinu homocysteínu a predísť civilizačným ochoreniam? Dohodnite si stretnutie v Salóne Oáza Poprad. Problematikou homocysteínu sa dlhé roky zaoberal MUDr.Karel Erben a udržiavať si jeho nízku hladinu v krvi odporúča aj prof.RNDr.Anna Strunecká Dr.Sc. Homocysteínové poradenstvo v Poprade Vám môže pomôcť s únavou a malátnosťou, s prevenciou kardiovaskulárnych ochorení, s odolnosťou voči depresiám, s prevenciou neurodegeneratívnych a onkologických ochorení, znížiť riziko spontánnych potratov.

Homocysteínové poradenstvo Poprad – orientačný čas približne 60 minút, cena 40 €.

Poradenstvo k lymfatickej masáži v Poprade – nájdete v Salóne Oáza v Poprade. Poradenstvo k lymfatickej masáži v Poprade Vám môže dať odpovede na otázky, aké sú príznaky zle fungujúceho lymfatického systému a následne poradí, čo robiť. Trpíte únavou, priberáte na váhe alebo si myslíte, že Vaše telo zadržiava vodu?

Lymfatický systém býva pomerne často podceňovaný, hoci tento systém prechádza naprieč celým telom, aby odstraňoval odpad z buniek aj podporoval správne fungovanie imunitného systému. Ak lymfatická tekutina neprúdi voľne, odpadové látky a toxíny sa hromadia v okolitom tkanive. Lymfatické cievy sa teda správajú ako taký drenážny systém a preto by sme sa mali snažiť, aby fungoval správne. V Salóne Oáza v Poprade sa môžete objednať na kvalitnú manuálnu lymfatickú masáž celého tela, ktorá Vám pomôže rozprúdiť stagnujúcu lymfu a naštartovať regeneračné procesy Vášho tela. Vrelo Vám však odporúčam využiť aj  Poradenstvo k lymfatickej masáži v Poprade, kde sa dozviete o mnohých faktoroch ktoré ovplyvňujú stagnáciu lymfy  a návody na zmenu. Ak na základe poradenstva k lymfatickej masáži v Poprade zavediete tieto zmeny do svojho života, následné lymfatické masáže budú efektívnejšie a účinnejšie.

Poradenstvo k lymfatickej masáži v Poprade – orientačný čas približne 60 minút, cena 40€.